5 dôvodov, prečo chcieť brušné tanečnice na Vašom evente

Plánujete špeciálnu udalosť a chcete, aby bola nezabudnuteľná? Z našich pretancovaných skúseností sme zistili, že toto podmanivé umenie je vhodné na akúkoľvek udalosť, kde sa ľudia chcú cítiť dobre. Spísali sme pre Vás päť jednoduchých, ale presvedčivých dôvodov, prečo brušný tanec vie dodať vašemu podujatiu iskru navyše.  

shams na tureckej svadbe viede 2019 1 20190622 1427101753

Program šitý na mieru

Či už ide o svadbu, narodeniny alebo firemné stretnutie, program vieme prispôsobiť vašej atmosfére a téme. Či preferujete skôr „wau efekt“ alebo hľadáte plnohodnotný večerný program do Vašej prevádzky (reštaurácie, kasína,...), dobre nastavená dramaturgia je kľúčom k úspešnému večeru. Výberom každého detailu, od hudby po choreografiu, si môžete byť istý, že naša show bude šitá na mieru pre váš špeciálny deň.

Interaktívna zábava

Vystúpenie brušných tanečníc nie je jednosmerná šou, je to zážitok pre všetkých (často krát aj pre nás :)). Rady povzbudzujeme hostí, aby sa zapojili do spoločnej zábavy či už tlieskaním alebo spoločným tancom s nami. Najmä na rodinných oslavách je tanec s oslávencom niečo, na čo žiadny z hostí nezabudne.

 shams na tureckej svadbe viede 2019 14 20190622 1813919887

Kultúra na úrovni

Profesionálne prevedenie brušného tanca pozdvihne Vaše podujatie vkusným exotickým šarmom. Tanec vychádzajúci z kultúry Blízkeho východu vytvorí očarujúcu atmosféru bez gýču či vulgarity. Nie je to len predstavenie; je to kultúrna oslava, ktorá prekračuje hranice, a my rešpektujeme jej pôvod autentickým prevedením.

Vizuálna estetika

Ladné tanečnice, žiarivé kostýmy, trblietavé flitre a výrazné rekvizity. Synchronizované tanečné predstavenie brušných tanečníc vytvorí na Vašej akcii „vizuálne hody“ a zaručene upúta pozornosť všetkých hostí.

Dodáme„šťavu“ aj najnudnejšiemu eventu

Organizujete formálny event a obávate sa, že mu bude chýbať „šťava“? Svojmu podujatiu viete jednoducho dodať potrebnú energiu práve vystúpením brušných tanečníc. Orientálne rytmy a živé pohyby razom vytvoria uvoľnenejšiu atmosféru. Poznáme to najmä z plesov, kedy sa zo strnulých tvárí postupne stávajú bezprostrední hostia čakajúci, kedy už aj oni vybehnú na parket.

  

Od kultúrnej zábavy, vizuálneho čara až po zapojenie publika nákazlivou pozitívnou energiou, vystúpenie brušných tanečníc prináša všetko. Rozžiarte Vaše podujatie tanečnou show, ktorá zaistí oslavu presne podľa Vášho štýlu, výnimočnú a nezabudnuteľnú.

Ohňová show? SHAMS vám zatancuje aj s ohňami

Milí naši priaznivci,

Od tohto roka pre vás vieme zaradiť do repertoáru našej tanečnej show aj tanec s ohňom. 🔥🔥🔥

Zoznamovanie sa s touto rekvizitou bolo plné rešpektu, ale už si postupne na seba začíname zvykať. Pri tanci používame tzv. palm torches, ktoré nám umožňujú nielen spraviť ohňovú show, ale zároveň aj naplno tancovať.

Read more
Máme nové showreel video!
Šťastný nový rok 2022, priatelia! 🥳
S optimistickým výhľadom do budúcnosti veríme, že situácia bude opäť priať kultúre a že sa s vami čoskoro vidíme na našich vystúpeniach.
V uplynulých mesiacoch sme tvrdo pracovali na nových choreografiách, vymýšlali nové kostýmy a tešili sa z nových rekvizít. Tento čas bez vystúpení sme takisto využili na tzv. back office robotu a šikovný Tomáš Videoslav Stanko nám spravil, podľa nás, parádny video zostrih našich nedávnych vystúpení.
Read more